Chata Štrbian Telgárt

 

Chata Štrbian Telgárt je nedávno zrekonštruovaný dovolenkový dom v Telgárte, kde hostia môžu naplno využívať záhradu a gril. Tento trvalo udržateľný dovolenkový dom sa nachádza 12 km od Dobšinskej ľadovej jaskyne a 20 km od Muráňa. K dispozícii je vonkajší krb a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné parkovisko.

Dovolenkový dom s terasou a výhľadom do záhrady má 3 spálne, obývaciu izbu s TV s plochou obrazovkou spojenú s vybavenou kuchyňou s rúrou a mikrovlnnou rúrou a 1 kúpeľňu s vírivkou. Uteráky a posteľná bielizeň sú zahrnuté v cene ubytovania. Pre väčšie súkromie má ubytovanie vlastný vchod.

Pre hostí s deťmi ponúka dovolenkový dom vonkajšie vybavenie na hranie. V okolí sa môžete venovať lyžovaniu a cyklistike, pričom na mieste je k dispozícii aj požičovňa bicyklov a úschovňa lyží.

Námestie svätého Egídia v Poprade je od Chaty Štrbian Telgárt vzdialené 33 km. Najbližšie letisko Poprad-Tatry sa nachádza 37 km od ubytovania a ubytovacie zariadenie ponúka platený letiskový transfer.

Hostia ubytovaný v tomto ubytovaní majú zvýhodnenú cenu na prenájom bicyklov. Viac info priamo na ubytovaní.

Chata Štrbian Telgárt is a recently renovated holiday home in Telgárt, where guests can make the most of its garden and barbecue facilities. This sustainable holiday home is located 12 km from Dobsinska Ice Cave and 20 km from Muran. There is an outdoor fireplace and guests can make use of free WiFi and free private parking.

The holiday home with a terrace and garden views features 3 bedrooms, living rooms with a flat-screen TV, an equipped kitchen with an oven and a microwave, and 1 bathroom with a hot tub. Towels and bed linen are provided in the holiday home. For added privacy, the accommodation features a private entrance.

For guests with children, the holiday home provides outdoor play equipment. Skiing and cycling can be enjoyed nearby, while a bicycle rental service and ski storage space are also available on-site.

Square of St. Egidius in Poprad is 33 km from Chata Štrbian Telgárt. The nearest airport is Poprad-Tatry, 37 km from the accommodation, and the property offers a paid airport shuttle service.

Guests staying in this accommodation have a discounted price for renting bicycles. More info directly at the accommodation..

 

REZERVÁCIA UBYTOVANIA TU

 

Info

Category:

Date:
Lokalita:

Počet lôžok:

Parkovanie:

Rezervácia: