PENZIÓN ŠAFRÁN STRATENÁ

Penzión Šafran sa nachádza v Stratenej 6 km od Dobšinskej ľadovej jaskyne, 25 km  od Šumiaca a 32 km od Betliara. Ponúka ubytovanie s terasou, bezplatným Wi-Fi vo všetkých priestoroch a bezplatným súkromným parkoviskom. V ubytovaní je k dispozícii reštaurácia, bar a wellness balíčky. Ubytovanie je nefajčiarske a nachádza sa 36 km od Námestia sv. Egídia v Poprade.

Všetky izby v penzióne sú vybavené šatníkovou skriňou a TV s plochou obrazovkou. Súčasťou izieb je súkromná kúpeľňa a k dispozícii sú uteráky a posteľná bielizeň.

Počas pobytu v ubytovaní Penzión Šafran si môžete vychutnať vegetariánske alebo bezlepkové raňajky.

Počas pobytu sa môžete v Stratenej a okolí venovať lyžovaniu, cyklistike a ďalším aktivitám.

Aquapark Aquacity Poprad je od ubytovania Penzión Šafran vzdialený 37 km a Ochtinská aragonitová jaskyňa 41 km. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k penziónu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 38 km.

Hostia ubytovaný v tomto ubytovaní majú zvýhodnenú cenu na prenájom bicyklov. Viac info priamo na ubytovaní.

Pension Šafran is located in Stratena, 6 km from the Dobšinská ice cave, 25 km from Šumiac and 32 km from Betliar. It offers accommodation with a terrace, free Wi-Fi in all areas and free private parking. A restaurant, bar and wellness packages are available in the accommodation. The accommodation is non-smoking and is located 36 km from Námestia sv. Aegis in Poprad.

All rooms at the guest house are fitted with a wardrobe and a flat-screen TV. The rooms have a private bathroom and towels and bed linen are provided.

During your stay at Penzión Šafran, you can enjoy a vegetarian or gluten-free breakfast.

During your stay, you can engage in skiing, cycling and other activities in Stratena and its surroundings.

Aquapark Aquacity Poprad is 37 km from Penzión Šafran, and Ochtinská Aragonite Cave is 41 km away. Poprad-Tatry Airport, which is the closest to the guesthouse, is located 38 km away.

Guests staying in this accommodation have a discounted price for renting bicycles. More info directly at the accommodation

 

REZERVÁCIA UBYTOVANIA TU

Info

Category:

Date:
Tags:

Lokalita:

Počet lôžok:

Parkovanie:

Wellness:

Strava:

Áno